Zmiana podatków w fundacjach

Jedna z podstawowych i koniecznych rzeczy aby zachęcić biznes do finansowania dziłalności organizacji charytatywnych jest stworzenie zachęt w postaci ulg podatkowych. Doszli do tego samego wniosku decydenci w rosyjskiej ferderacji, wprowadzając właściwe zmiany w prawie. Ustawy przewiduje obniżki podatków dla organizacji charytatywnych, złożonych do Dumy Państwowej, powiedział w środę prezydent Dmitrij Miedwiediew.

„W odpowiedzi na moje pismo do Zgromadzenia Federalnego Dumy Państwowej pracuje nad projektem ustawy o zmniejszenie obciążeń podatkowych dla celów charytatywnych” – powiedział Miedwiediew podczas spotkania z członkami Rady Powierniczej Narodowej Fundacji.

Zwrócił uwagę, że niedawno w Rosji coraz większą uwagę na normatywne ramy działalności charytatywnej. Przewodniczący zauważył, że w kraju siedzibę instytutu społecznie zorientowanych organizacji non-profit. Według niego, dla takich organizacji pozarządowych, przyznanych bardzo przyzwoite pieniądze, dotacje. Miedwiediew przypomniał, że National Endowment jest jednym z organizatorów konkursu do podziału tych dotacji. 29 czerwca 2010 Unia organizacji charytatywnych Rosji ogłosił rozpoczęcie zbierania funduszy na dziewięć lat Moskal Jegor Telyatnikova, których stopień krótkowzroczności średniej.

Egor obserwuje się w Moskwie Instytut chorób oczu. Helmholtza. Na zalecenie Professional Institute, teraz chłopiec będzie corocznie w dniach dwa kursy rehabilitacyjne, w tym specjalna terapia, masaże, ćwiczenia dla oczu i pozostałe zabiegi rehabilitacyjne w wyspecjalizowanej placówce medycznej. Możliwość wyleczenia i zapisać chłopiec otrzymał wzrok w wyniku gromadzenia miłości.

Zbieranie funduszy na Jegor Telyatnikova zakończone. Życzymy zdrowia Egor i wyników pragnie, by wszyscy jego dzieci.

Rodzina Egor i personel pierwszego programu krajowego miłości „Billion drobiazg”, aby podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na wołanie o pomoc.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.